Ustawiacz Grodzisk Mazowiecki.

Kategoria: Praca fizyczna

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Ustawiacz
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, butelczarki),
- ustawianie i monitorowanie na swojej zmianie maszyn,
- ustawienie parametrów wtrysku/rozdmuchu wg stosowanej technologii,
- zapewnienie realizacji dziennej produkcji,
- zapewnienie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z standardem 2 S,
- montaż, demontaż i przezbrojenie form,
- instruowanie operatorów podczas ich pracy w kwestiach związanych z jakością, wydajnością.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku ustawiacz maszyn (min. 5 lat),
- znajomość technologii wtrysku/rozdmuchu tworzyw sztucznych,
- doświadczenie w przezbrajaniu form,
- dobra organizacja pracy,
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
- podstawowa wiedza techniczna,
- znajomość obsługi robotów, manipulatorów.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- stałe zatrudnienie,
- ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
- ubezpieczenie,
- opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. APLIKUJ