Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik Płock.

Kategoria: Technika i serwis

Typ umowy: Umowa o pracę

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU / ELEKTROMECHANIKMiejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
- Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
- Wykonywanie prewencyjnych konserwacji maszyn
- Działania z zakresu TPM
- Dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji
- Współpraca z serwisami zewnętrznymi
- Nadzorowanie działań związanych ze wsparciem technicznym w powierzonym obszarze

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
- Doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi pneumatycznie i systemami ich sterowania
- Dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Dobra znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
- Uprawnienia SEP (eksploatacja) elektryczne do 1kV
- Zorganizowanie, komunikatywność, otwartość

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju osobistego
- Ciekawe wyzwania i cele do realizacji
- Pakiet socjalny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj" w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska.