Spedytor Drogowy / Morski Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Pełny etat

Stawka: 5zł - 0zł / Całość

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, polskiej firmy TSL, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Drogowy / Morski
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy;
- możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się firmy z polskim kapitałem;
- szybki proces rekrutacyjny;
- stabilne zatrudnienie oraz pakiet benefitów;
- miejsce pracy: Wola, Warszawa

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie zleceniodawców oraz realizacja ich zleceń;
- organizowanie obsługi logistycznej;
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji transportowej;
- zarządzanie relacjami z Klientami;
- realizacja wyznaczonych KPI.

Wymagania:

- 2 lata doświadczenia jako Spedytor Drogowy / Morski;
- dobra znajomość j. angielskiego; znajomość innego języka obcego będzie dużym atutem;
- w przypadku spedycji drogowej doświadczenie w zakresie prowadzenia aut;
- znajomość branży, najlepiej aktywne portfolio Klientów;
- umiejętności negocjacyjne oraz wysoka komunikatywność;
- bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
- znajomość giełd transportowych.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11  Katowice, KRS 15208 4:

- Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

- W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

- W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE

- Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 15208 4 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

- W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

- W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

- W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.