Specjalista/Starszy Specjalista w Wydziale Projektowania Warszawa.

Kategoria: Budownictwo

Typ umowy: Umowa o pracę

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją! Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody! Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista/Starszy Specjalista w Wydziale Projektowania

(Pion Rozwoju / Dział Przygotowania Inwestycji i Remontów / Wydział Projektowania) Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zaruskiego 4 Nr ref.: 264/20

Naszym pracownikom oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
- pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
- atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
- kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
- dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
- bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
- uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

- opracowanie projektów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
- opracowanie projektów przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
- przygotowanie wielobranżowych dokumentacji technicznych umożliwiających uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę
- opracowanie dokumentacji powykonawczej
- przygotowanie koncepcji i analiz dotyczących sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego kierunkowego
- uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych
- minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku projektanta (w projektowaniu sieci wod.-kan.)
- bardzo dobrej znajomości obsługi programów: MS Office, AutoCad, Profil Koordynator
- bardzo dobrej organizacji pracy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.