Specjalista ds. Rozliczeń Projektów UE Warszawa.

Typ umowy: -

Wymiar: -

GRUPA ASSIDUUS to Zespół Ekspertów oferujących usługi doradcze w 3 kluczowych filarach niezbędnych do skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa: Dbałość o zasoby ludzkie; Optymalizacja kosztów; Wspieranie stabilnego wzrostu;

W związku z dynamicznym rozwojem ASSIDUUS EUROPE FUND Sp. z o.o. poszukujemy osoby   odpowiedzialnej i otwartej na rozwój zawodowy na stanowisko

SPECJALISTA ds. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UE
Miejsce pracy: Warszawa

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawne lub pokrewne;
- Znajomość zagadnień i procedur związanych z działaniami dotacyjnymi (PARP, NCBiR, inne) oraz procesu rozliczania Projektu zgodnie z zapisami umowy o dofinansowanie;
- Doświadczenie w prowadzeniu oficjalnej korespondencji i zarządzaniu kalendarzem;
- Wysoka kultura osobista i umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych;
- Uważność, dyscyplina i wykonywanie zadań z wysokim poczuciem odpowiedzialności za jakość i terminy;
- Otwartość na rozwój, zmiany i nowe wyzwania;
- Umiejętność obsługi Bazy konkurencyjności oraz Systemu SL2014;
- Efektywna praca w środowisku MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook);
- Dobra znajomość języka angielskiego;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przygotowanie załączników oraz aneksów do umowy o dofinansowanie;
- Przygotowanie Beneficjanta do kontroli przez Instytucję Pośredniczącą;
- Przygotowanie zapytań ofertowych zgodnie z zasadą konkurencyjności;
- Przygotowanie wniosków o płatność;
- Przeprowadzenie procedury zmian w harmonogramie rzeczowo-finansowym;
- Przygotowanie dokumentacji sprawozdawczej z realizacji Projektu;
- Reprezentowanie Beneficjanta w kontaktach z Instytucją Pośrednicząc
- Monitoring obowiązków dot. promocji projektu;
- Przygotowanie prezentacji i szablonów komunikacji cyklicznej;
- Archiwizacja dokumentacji;
- Raportowanie statusu realizacji działań projektowych;

CO OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Assiduus;
- Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
- Dogodną lokalizację biura (Mokotów).

CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ? CZEKAMY NA CIEBIE!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.

Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/