Specjalista ds. Aplikacji i Baz Danych (K/M) Warszawa.

Kategoria: Technika i serwis

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Specjalista ds. Aplikacji i Baz Danych (K/M)

Nr ref.: 114/2019

Miejsce świadczenia pracy:PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

- analiza potrzeb i zbieranie wymagań w zakresie aplikacji biznesowych
- administracja bazami danych i aplikacjami: zapewnienie ciągłości działania, przydzielanie/odbiór dostępów, aktualizacja
- tworzenie i współtworzenie projektów aplikacji i baz danych
- tworzenie i utrzymywanie kodu źródłowego oprogramowania
- kontrola jakość tworzonego oprogramowania
opracowywanie dokumentacji programistycznej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość produktów bazodanowych
- znajomość języków programowania (VB, T-SQL)
- znajomość angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji
- chęć rozwoju i uczenia się
mile widziane: znajomość Sharepointa, języka programowania C# - Visual Studio i zagadnień hurtowni danych

Oferujemy:

- umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
- rozwój zawodowy i współpracę z profesjonalistami
- prywatna opieka medyczna
dofinansowanie do karty Multisport i wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.