Specjalista do Działu Organizacyjno-Prawnego Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista do Działu Organizacyjno-Prawnego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie spraw rejestrowych Szpitala
- Sporządzanie i aktualizacja aktów wewnętrznych
- Monitorowanie zmian w aktach prawnych w zakresie działalności podmiotu
- Prowadzenie korespondencji z instytucjami, urzędami (np. Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia)
- fundacjami oraz osobami prywatnymi
- Sporządzanie projektów i koordynacja zawieranych umów i porozumień
- Odpowiedzialność za wysoki poziom współpracy zarówno w strukturze podmiotu jak i z jednostkami zewnętrznymi
- Realizacji innych zadań zleconych do wykonania

Poszukiwane kompetencje:

- Wykształcenie wyższe: ukończone studia na kierunku prawo
- Umiejętność kreatywnego myślenia
- Umiejętność wyrażania myśli na piśmie, konstruowania pism i dokumentów w tym poprawność języka
- Opanowanie techniki pisania aktów prawnych
- Bardzo dobrą organizację pracy, systematyczność, terminowość, dokładność
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Sprawna obsługa pakietu MS Office
- Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość problematyki systemu ochrony zdrowia i praktyczna znajomość
- przepisów prawa medycznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę z doświadczonym zespołem
- Możliwość rozwoju
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji
- Niezbędne narzędzia do pracy