Sales Manager Warszawa.

Kategoria: Sprzedaż i handel

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

KIM JESTEŚMY
W ramach Grupy Sirowa oferujemy innowacyjne produkty spożywcze, przeznaczone zarówno dla osób uprawiających sport, jak i prowadzących aktywny tryb życia. Jesteśmy międzynarodową firmą z kapitałem niemieckim, zatrudniającą ponad 500 osób i działającą na 8 rynkach. Mamy 25 lat doświadczeń w reprezentowaniu marek z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, stomatologicznej i spożywczej. Do naszego przedstawicielstwa w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager
Pulsaar Nutrition (www.bepulsaar.com)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Wprowadzenie na rynek polski nowej zachodniej marki produktów odżywczych dla osób aktywnych (odżywek, napojów izotonicznych, batonów odżywczych…).
- Opracowanie strategii sprzedaży, szczególnie do sieci wielkopowierzchniowych.
- Opracowanie oraz wdrożenie strategii marketingowej.
- Zarządzanie budżetem, odpowiedzialność za wynik finansowy.
- W drugim etapie, rozwój biznesu w wybranych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

WYMAGANIA
- Znajomość rynku produktów spożywczych.
- Doświadczenie w sprzedaży do sklepów wielkopowierzchniowych.
- Doświadczenie w marketingu mile widziane.
- Umiejętność pracy samodzielnej, w środowisku start-up.
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Regularne uprawianie sportu mile widziane.

OFERUJEMY
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Bardzo dobrą atmosferę pracy.
- Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.
- Pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multi Sport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.