RTV EURO AGD - Operator Wózków Jezdniowych,Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki.

Kategoria: Magazynier

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Pełny etat

Stawka: 4700zł - 0zł / Całość

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Operatora Wózka Jezdniowego
Miejsce pracy: Natolin

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie do 4700 zł brutto,
- umowę o pracę na start,
- pakiet szkoleniowy kompleksowo przygotowujący do pracy w magazynie,
- dofinansowanie do karty MultiSport oraz programów sportowych,
- bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie,

Twoje zadania:
- obsługa wózków jezdniowych,
- załadunek i rozładunek towarów,
- odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie.

Nasze oczekiwania:
- uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego (UDT)
- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,