Recepcjonistka - Rejestratorka Medyczna Ząbki.

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Niepełny etat

Stawka: 2zł - 600zł / Całość

Szczegóły oferty:

Vision-Dent Sylwia Dziura
Recepcjonistka - Rejestratorka Medyczna

Miejsce pracy: Ząbki

Zadania recepcji:

- Budowanie pozytywnych relacji z pacjentami,

- Obsługa rozmów telefonicznych oraz kontakt mailowy – umawianie pacjentów na wizyty, odpowiadanie na pytania pacjentów,

- Bieżąca organizacja sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji kliniki,

- Kontakt z lekarzami oraz personelem medycznym,

- Realizacja zamówień.

Jakie są nasze oczekiwania?

- lubisz ludzi i nie masz problemu z rozmowami przez telefon - umawiasz wizyty do 'strasznego dentysty' głosem ukochanej cioci, która niewidzialną ręką głaszcze po głowie;

- jesteś wielozadaniowy - możesz pochwalić się dobrą pamięcią i trzymasz w garści system;

- masz głowę na karku - wiesz co może poczekać, a co trzeba zrobić od razu;

- działasz odważnie i z poczuciem humoru - jak wizyta się opóźnia przepraszasz za opóźnienia, a kiedy trzeba potrafisz rozbawić Pacjenta, że nadchodzi słodki happy end;

- za znajomość języka angielskiego punktujemy podwójnie!

Co oferujemy?

- Podstawowe wynagrodzenie + premie wydajnościowe

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Zniżki na leczenie zębów

- Dobrą lokalizację

- Uśmiechniętych i życzliwych współpracowników