Recepcjonistka/ Recepcjonista Warszawa.

Typ umowy: -

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną.
Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama. Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

KLUCZOWE ZADANIA:

- Obsługa recepcyjna gości,
- Przyjmowanie telefonów i łączenie rozmów,
- Obsługa korespondencji listownej oraz poczty kurierskiej,
- Dbanie o płynny przepływ informacji, obsługa poczty elektronicznej,
- Prowadzenie zestawienia kosztów wysyłek, opis faktur,
- Doraźne wsparcie administracyjne pracowników.

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

- Posiadać doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane na recepcji,
- Cechować się bardzo dobrą organizacją pracy oraz wielozadaniowością,
- Być dyspozycyjnym do pracy na dwie zmiany (8.00 – 18.00),
- Posiadać dobrą znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
- Znać język angielski na poziomie komunikatywnym.

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

- Pracę w grupie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale  do rozwoju.
- Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń.
- Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.
- Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie,  karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.