Radca Prawny w Zespole Bankowym w Departamencie Prawnym Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie pakiet benefitów zespół ekspertów przyjazna atmosfera dobra lokalizacja Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na  stanowisko: Radca Prawny w Zespole Bankowym w Departamencie Prawnym Miejsce pracy: Warszawa Nr. ref.:DPP/01/2020
Główne zadania na stanowisku:

- przygotowywanie opinii prawnych, odpowiedzi, wyjaśnień dotyczących rynku bankowego (banki komercyjne, banki spółdzielcze), spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, instytucji płatniczych, instytucji pożyczkowych,
- prowadzenie postępowań administracyjnych,
- opiniowanie projektów aktów prawnych,
- współpraca z zagranicznymi organami.

Wymagania stawiane kandydatom:

- wykształcenie wyższe prawnicze,
- uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucjach rynku finansowego (banki komercyjne, banki spółdzielcze, skok, instytucje płatnicze) lub w urzędach/ organach administracji państwowej na stanowiskach merytorycznie związanych z obszarem bankowości,
- znajomość regulacji prawa rynku finansowego, w szczególności ustaw: ustawa prawo bankowe, ustawa o skok, ustawa o usługach płatniczych, prawo spółdzielcze.

- komunikatywności, łatwości wyrażania myśli w mowie i piśmie,
- inicjatywy, zaangażowania i samodzielności w działaniu,
- umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów, celów i terminowej realizacji zadań.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole i wymianę doświadczeń w środowisku Radców Prawnych, ekspertów,
- dostęp do licznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny system benefitów, dofinansowanie do wypoczynku),
- pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy,
- nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
- elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf