Python Developer Warszawa.

Kategoria: Programista

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Pełny etat

Stawka: 7000zł - 11000zł / Całość

Szczegóły oferty:

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O FIRMIE

Dołącz do zespołu Mail Metrics! Nasza firma oferuje usługi Back Office, z jednym z największych portfolio generacji i dostarczania korespondencji cyfrowej w Irlandii i Polsce. Będziesz częścią rodziny firm, które dążą do najwyższych standardów generacji i dostarczania korespondencji. Nasz zespół wybitnych specjalistów koncentruje się, na jakości, wydajności, przywództwie, innowacyjności i sile pomysłów pochodzących od zróżnicowanego i wszechstronnego zespołu. Mail Metrics dostarczy Ci narzędzi i zasobów potrzebnych do zaprojektowania, zbudowania oraz realizacji udanej kariery. Dążymy również do motywowania i sukcesu naszych pracowników. Zasięg naszych produktów jest globalny, dlatego chcemy, aby nasz zespół miał globalny sposób myślenia. Podstawowym językiem komunikacji jest angielski.

OPIS PRACY

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w języku Python. Zakres obowiązków obejmuje projektowanie, wykonanie i testy oprogramowania. Dodatkowo wymagana jest podstawowa wiedza dotycząca tworzenia aplikacji WEB.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI I UMIEJĘTNOŚCI

min. 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów aplikacji z wykorzystaniem języka Python;
znajomość zagadnień związanych z wielowątkowością, asynchronicznym przetwarzaniem danych, narzędzi do kolejkowania;
umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów;
dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych produktów pod względem technicznym jak i funkcjonalnym.

MILE WIDZIANE

znajomość technologii frontendowych dla aplikacji Web: reactJS, bid, angular, bootstrap;
znajomość javascript, typescript;
znajomość baz danych do przechowywania danych z monitoringu;
znajomość platform workflow ( apache airflow ) oraz narzędzi automatyzacji zadań (ansible);
znajomość zagadnień związanych z rozkładaniem obciążenia (load balancing);
znajomość technologii HA;
znajomość zagadnień związanych z przechowywaniem danych (deduplikacja, szyfrowanie).

OFERUJEMY

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
możliwość telepracy;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie;
przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole;
możliwość wielokierunkowego rozwoju;
ładne biuro w centrum miasta.

Chcesz poznać szczegóły? Aplikuj już dziś! Chętnie zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w obecnym procesie rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green Letterbox Ltd oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Letterbox Ltd. oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, kontakt: Telefon: 791- 316-597