Projektant – branża sanitarna Warszawa.

Kategoria: Budownictwo

Typ umowy: -

Wymiar: -

Firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji tryskaczowych poszukuje osób do stałej współpracy na stanowisku:
Projektant – branża sanitarna

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

- Przygotowywanie dokumentacji projektowej
- Współpraca z Działem zamówień oraz działem realizacji
- Udział w spotkaniach koordynacyjnych
- Wyjazdy na budowy na wizje

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe – Inżyniera środowiska lub pokrewne
- Uprawnienia do projektowania – mile widziane
- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Stałą współpracę
- Pracę w zgranym, sympatycznym zespole
- Dla osób mniej doświadczonych (w trakcie studiów) – możliwość przyuczenia na stanowisku Asystent projektanta
- Dla doświadczonych Kandydatów – bardzo dobre warunki finansowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.
Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.