Pracownik administracyjny Warszawa.

Typ umowy: -

Wymiar: -

Szczegóły oferty:

Uniwersytet Warszawski
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- przygotowywanie decyzji administracyjnych oraz pism urzędowych z zakresu świadczeń dla studentów
- stała współpraca z Koordynatorami ds. stypendialnych w jednostkach Uczelni
- obsługa studentów
- inne prace administracyjne związane z bieżącym funkcjonowaniem Sekcji Socjalnej w Biurze Spraw Studenckich

Wymagania:

- wykształcenie wyższe - mile widziane prawo, administracja
- umiejętność przygotowywania decyzji administracyjnych
- umiejętność redagowania pism urzędowych
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
- samodzielność i odpowiedzialność
- komunikatywność oraz rozwinięte zdolności interpersonalne
- mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze nauki i szkolnictwa wyższego
- mile widziana znajomość przepisów prawa, w szczególności prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz prawo z zakresu pomocy społecznej

 Oferujemy:

- umowa o pracę na czas określony, po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
- praca w renomowanej uczelni
- możliwość uczestniczenia w kursach organizowanych przez Uniwersytet Warszawski
- możliwość udziału w szkoleniach i zagranicznych wyjazdach szkoleniowych
- przyjemna atmosfera pracy
- planowany termin rozpoczęcia pracy: marzec 2020 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.