Pracownik Administracji ds. Obsługi Stoku Aut Używanych Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

ARS Altmann Polska Sp. z o.o.

międzynarodowa firma zajmująca się logistyką samochodową poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Administracji ds. Obsługi Stoku Aut Używanych Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Region: mazowieckie

Obowiązki:

- Administracyjna obsługa stoku pojazdów używanych
- Administracyjna obsługa transportu pojazdów pokontraktowych
- Logistyka aut na placu
- Koordynacja procesu wydań aut sprzedanych
- Przygotowanie pojazdów do sprzedaży w procesie aukcyjnym
- Inne prace zlecone

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza: Excel, Word)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Dokładność, zdolność analitycznego myślenia
- Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
- Dofinansowanie do kart Multisport
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Szkolenia dostosowane do potrzeb stanowiska
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ. Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)” oraz „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów ARS Altmann Polska Sp. z o. o., co pozwoli mi wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest ARS Altmann Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Łajskach przy ul. Fabrycznej 3. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam dokumenty wyrażasz zgodę abyśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.