Monter sieci i instalacji gazowych Warszawa.

Kategoria: Budownictwo

Typ umowy: Umowa o pracę

Firma G-Energy S.A. (branża gazownicza) poszukuje do pracy osób na stanowisko: Monter sieci i instalacji sanitarnych w jednym z naszych oddziałów.

Miejsce pracy: WARSZAWA.

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci i instalacjach gazowych,
Realizowanie prac związanych z:

– budową i przebudową sieci gazowej,
– zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,

Realizowanie usług wnioskowanych przez Zleceniodawców,
Sporządzanie niezbędnej dokumentacji z wykonywanych prac,
Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac na sieciach i instalacjach gazowych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Prawo jazdy kat. B.
Sprawność fizyczna,
Umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
Dokładność, lojalność, sumienność i odpowiedzialność,
Terminowość,

Mile widziane:

Doświadczenie przy projektowaniu lub budowie sieci i przyłączy gazowych,
Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Stabilność zatrudnienia w firmie notowanej na giełdzie,
Umowę o pracę lub inną preferowaną formę współpracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
Niezbędne narzędzia pracy,
Dodatki i premie uzależnione od osiągniętych wyników,
Możliwość rozwoju i szybkiego awansu,
Pakiet benefitów: Opiekę medyczną, Ubezpieczenie na życie, Pakiet sportowy, Programy rozwojowe.

Dołącz do firmy, która łączy w sobie techniczną doskonałość oraz ludzi z energią do działania i pasją.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, zawierające stosowną klauzulę dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych tj. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.