Monter / serwisant klimatyzacji i wentylacji Konstancin-Jeziorna.

Kategoria: Budownictwo

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Pełny etat

Stawka: 4500zł - 5500zł / Całość

Prężnie rozwijająca się firma w branży HVACR, posiadająca duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, poszukuje monterów/serwisantów w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
·        wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
·        nadzór nad bieżącą eksploatacją – usuwanie awarii, bieżąca konserwacja,
·        montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
·        doradztwo i diagnozy techniczne,
·        prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Oczekiwania:
·        Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
·        Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność,
·        Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji,
·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
·        Umowę o pracę lub B2B (samozatrudnienie)
·        Atrakcyjne wynagrodzenie (premie oparte na systemie prowizyjnym),
·        Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
·        Szkolenia branżowe.
·        Praca na terenie Warszawy i okolic.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).