Młodszy Kucharz - Pomoc kuchni Wola Warszawa.

Kategoria: Praca fizyczna

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar: Niepełny etat

Załoga Restauracji TGI Fridays Warszawa poszukuje osób, które dołączą do naszej pozytywnie zakręconej ekipy na kuchni.

Młodszy Kucharz - Pomoc kuchni
Miejsce pracy: TGI Fridays Al. Jana Pawła II 29 - WOLA

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli masz doświadczenie – to super! Jeśli nie, nie ma problemu – oferujemy szkolenia stanowiskowe, wszystkiego Cię nauczymy.

Opis stanowiska:
Jeśli chcesz współtworzyć naszą Restaurację na mapie Warszawy zapraszamy do kontaktu. Do obowiązków pracownika kuchni ciepłej i zimnej należy przygotowywanie dań zgodnie z przepisami i standardami Restauracji. Praca w zespole – pod kierownictwem Szefa Kuchni i Shift Leadera.

Wymagamy:
Na początek wymagamy jedynie pozytywnego nastawienia i ważnych badań sanitarnych.

Oferujemy:
Pracę od zaraz, zniżki pracownicze, elastyczny grafik (dostosowany do Twojego planu zajęć – etat, pół etatu), szkolenia, wypłatę zawsze na czas oraz jasne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. APLIKUJ