Księgowa Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Warszawa/ Dzielnica Włochy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet opieki medycznej, Multisport oraz pakiet wodny
- Dobrą atmosferę w Zespole

Zadania na stanowisku:

- Kontrola faktur, not, faktur korygujących pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym
- Ewidencjonowanie faktur kosztowych
- Rozliczanie delegacji
- Współpraca w procesie zamykania miesiąca i związanych z tym księgowań (w tym uzgadnianie kont bilansowych i rozrachunkowych)
- Przygotowywanie przelewów bankowych
- Rejestrowanie na bieżąco umów od kontrahentów i odpowiednie ich archiwizowanie

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenia wyższe kierunkowe lub w trakcie (Ekonomia/ Finanse i Rachunkowość)
- Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
- Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność, skrupulatność, samodzielność i obowiązkowość,
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów
- Znajomość zasad rachunkowości, przepisów dotyczących prawa podatkowego i bilansowego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy na strony www.eden.pl