Kontroler Jakości Pruszków.

Kategoria: Produkcja

Typ umowy: -

Wymiar: -

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów opartych na chemicznych źródłach energii. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.
Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Pruszków

Jeżeli jesteś osobą ambitną, energiczną, poszukujesz ciekawej, rozwojowej pracy w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się branży elektromobilności, to jest oferta dla Ciebie.
Zakres zadań:

- sprawdzanie wyrobów i potwierdzanie zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej
- opracowanie właściwej dokumentacji dla wyrobów wysyłanych do klienta
- sprawdzanie przyrządów i sprzętu kontrolno-pomiarowego,
- wystawianie dokumentów niezgodności, sporządzanie raportów kontroli

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,  preferowane kierunki to: elektroniczny, elektryczny, mechaniczny
- gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
- odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina (praca zmianowa)
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość systemu ERP

Dodatkowym atutem będą:

- znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, APQP, Ishikawa
- uprawnienia kontroli wizualnej spoin VT

Co otrzymasz w zamian:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- pracę w oparciu o umowę o pracę
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu elektromobilności
- pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover
- kartę sportową Multisport
- owocowe wtorki
- świadczenia dla pracowników z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Impact Clean Power Technology S.A. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.