Kierownik Sklepu Warszawa.

Kategoria: Sprzedaż i handel

Typ umowy: Umowa o pracę

Marki Lacoste oraz Gant  od lat konsekwentnie zaspokajają gusta najbardziej wymagających kobiet oraz mężczyzn, ceniących nowocześnie
rozumianą klasykę, w najlepszym jakościowym wydaniu.

W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- zarządzanie butikiem o powierzchni do 150 m2
- realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
- analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI
- efektywne zarządzanie personelem
- profesjonalna obsługa klienta
- dbałość o obieg oraz przekazywanie informacji
- dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu
- regularne raportowanie i współpraca z centralą firmy
- dbałość o odpowiedni poziom zatowarowania
- dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)

Poszukujemy Kandydatów:

- mających minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą osób. BRANŻA RETAIL - warunek konieczny
- zainteresowanych modą
- dobrze zorganizowanych, o zdolnościach analitycznych
- potrafiących wyznaczać i kontrolować długo- i krótkoterminowe cele
- posiadających doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji
- posiadających doświadczenie w szkoleniu pracowników
- przejawiających własną inicjatywę: kreatywnych
- wielozadaniowych, lubiących nowe wyzwania
- potrafiących zapewnić wysoki poziom obsługi klienta
- gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
- posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia za realizację budżetów)
- umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.