Kierownik projektu, konstrukcje stalowe, balustrady Warszawa.

Kategoria: Budownictwo

Typ umowy: Umowa o pracę

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją balustrad i konstrukcji stalowych.

W związku z dużą ilością prowadzonych zleceń poszukujemy kandydatów na stanowisko - kierownik projektu.

Zakres obowiązków:

- tworzenie budżetu przydzielonego zlecenia

- wykonywanie uzgodnień z klientami,

- pomiary

- planowanie, koordynowanie i kontrolowanie prac z uwzględnieniem wymaganej jakości, terminów oraz zaplanowanego budżetu

- współpraca z naszym działem projektowym

- zgłaszanie wykonanych prac, uczestnictwo w odbiorach

Wymagania:

- duże doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doskonała znajomość czytania rysunku technicznego

- własny samochód (rozliczanie z km)

- duża dyspozycyjność

- mile widziana znajomość programu AUTOCAD

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.