Kierownik - Manager Działu Handlowego Warszawa.

Kategoria: Sprzedaż i handel

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

GODAN SERWIS sp. z o.o.

Godan Serwis Sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją pracy tymczasowej i firmą świadczącą usługi merchandisingu. Od 17 lat działa w największych sieciach handlowych na terenie całego kraju. Zatrudniamy 2 800 osób.
Posiadamy biura w:
Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Opolu, Skierniewicach i w Białowieży.

Kierownik - Manager Działu Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem usługi leasingu pracowniczego, zorientowanego na pozyskanie pracowników z zagranicy do pracy na terenie całej Polski, szukamy ambitnych i skutecznych osób do nowo tworzonego działu handlowego.
Obecnie poszukujemy:
Kierownika/Managera Działu Handlowego
Miejsce pracy – Warszawa lub miasto, gdzie mamy biuro Godan Serwis.
Zadania:

Organizacja i zarządzanie działem handlowym.
Pozyskanie kontraktów w zakresie leasingu pracowniczego.
Prowadzenie spotkań handlowych na terenie całej Polski.
Negocjowanie warunków i ich renegocjowanie w przypadku zmian na rynku.
Bliska współpraca z Działem Rekrutacji Obcokrajowców, odpowiedzialnym za pozyskanie pracowników do podpisanych kontraktów.

Czego oczekujemy:

- Doświadczenia w pozyskiwaniu kontaktów B2B w branży logistyki lub w firmach produkcyjnych.
- Umiejętności skutecznego dotarcia do osób decyzyjnych w dużych organizacjach.
- Zdolności pozyskania kilkuletnich kontraktów i umiejętności negocjowania warunków dających obu stronom zadowolenie i satysfakcję.
- Umiejętności w podejmowaniu nieszablonowych decyzji i skutecznych rozwiązań dla zaistniałych problemów.
- Szukamy osoby pełnej optymizmu, zdeterminowania i pewności siebie.

Oferujemy:

- Decyzyjność i wpływ na kształt działu oraz rozwój firmy.
- Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i znaczące premie uzależnione od skuteczności.
- Narzędzia zgodne z preferencjami: telefon, laptop z pakietem Office, samochód.
- Prywatną opiekę medyczną.