Kierownik działu ofert Warszawa.

Kategoria: Obsługa klienta

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Manutan Polska Sp. z o.o.

Grupa Manutan jest międzynarodową firmą od 40 lat działającą w branży zaopatrzenia produkcji, magazynów i warsztatów za pośrednictwem sprzedaży katalogowej. Aktualnie operacje prowadzone są w 24 krajach na terenie Europy.
Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie z branży wyposażenia biur, magazynów, warsztatów.

Kierownik działu ofert
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Kierowanie działem ofert
- Nadzór nad procesem tworzenia ofert, kontrola ofert pod kątem technicznym
- Poszukiwanie dostawców, negocjacje handlowe z dostawcami
- Negocjacje handlowe z klientami
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami
- Nadzór nad operacjami bieżącymi

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Zaangażowanie i precyzyjność w komunikacji
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office
- Dobra organizacja pracy i dokładność
- Odpowiedzialne podejście do pracy
- Znajomość branży technicznej

Oferujemy:

- Umowę o pracę na okres próbny, następnie umowę o pracę na czas nieokreślony
- Pracę na pełny etat
- Pracę w młodym zespole
- Miłą atmosferę pracy
- Inne benefity niefinansowe do wyboru w ramach określonej kwoty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Manutan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Manutan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.