Inżynier mechanik Warszawa.

Kategoria: Technika i serwis

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Certbud Sp. z o.o.

Akredytowana i notyfikowana jednostka certyfikująca oraz laboratorium badawcze
AC158, AB1596, NB2310

Inżynier mechanik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- analiza konstrukcji wyrobów budowlanych na podstawie pobranych próbek i dokumentacji technicznych wyrobu. W większości analizy dotyczą stolarki okienno-drzwiowej
- wykonywanie analiz modelowych oraz symulacji
- wykonywanie badań wyrobów budowlanych
- wykonywanie raportów z badań i klasyfikacji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (mile widziane SiMR, MEL lub inne  mechaniczne)
- zdolności techniczne
- skrupulatność i wnikliwość
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office
- znajomość SOLIDWORKS
- bierna znajomość języka angielskiego
- przez pierwszy rok miejsce pracy Warszawa, po roku miejsce pracy Ostrów 05-430

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się akredytowanej i notyfikowanej Jednostce Certyfikującej, i akredytowanym laboratorium badawczym
- udział w szkoleniach
- możliwość rozwoju zawodowego zagwarantowanego szerokim spectrum zakresu działania firmy
- dobra atmosfera pracy
- godziny pracy 8-16