Handlowiec Warszawa.

Kategoria: Obsługa klienta

Typ umowy: -

Wymiar: -

Szczegóły oferty:

ARCON POLSKA sp. z o.o.

Firma Arcon Polska Sp. z o.o. dystrybutor oraz serwisant maszyn producentów zagranicznych, działająca na polskim rynku od kilkudziesięciu lat.

Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

- sprzedaż maszyn, urządzeń oraz instalacji dla przemysłu wydobywczego i energetycznego
- wyjazdy zagraniczne
- reprezentowanie firmy na targach oraz konferencjach
- udział w szkoleniach organizowanych przez producentów maszyn
- organizowanie dostaw oraz pokazów maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
- wymagana biegła znajomość języka angielskiego

- znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
- łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
- prawo jazdy kat. B
- kreatywność
- dobra obsługa komputera (umiejętność tworzenia prezentacji)

OFERUJEMY:

- intensywne szkolenia merytoryczne
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- bardzo dobre warunki płacowe, adekwatne do zaangażowania
- prywatny pakiet medyczny
- niekorporacyjny styl zarządzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.