Doradca Klienta w branży elektrycznej Grodzisk Mazowiecki.

Kategoria: Obsługa klienta

Typ umowy: Umowa o pracę

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do naszego oddziału w Grodzisku Mazowieckim, na ulicy Żyrardowskiej poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA w branży elektrycznej Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

- Obsługa klientów gwarantująca wysoką jakość i profesjonalizm
- Doradztwo asortymentowe
- Wydawanie i przyjęcia towaru
- Kontrola obiegu dokumentów dotyczących przeprowadzanych transakcji
- Zamawianie i układanie towaru na półkach w Punkcie

Wymagany profil kandydata:

- Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w dużych sieciach handlowych w dziale elektrycznym lub elektrotechnicznym

- Wiedza techniczna
- Wykształcenie średnie
- Mile widziana znajomość branży elektrycznej lub elektrotechnicznej

- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Elastyczność
- Komunikatywność

Oferujemy:

Praca w środowisku międzynarodowym
Szkolenia i warsztaty
Prywatna opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Stabilne warunki zatrudnienia
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pełny etat
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.