Asystent/ka Serwisu - Opiekun klienta Piaseczno.

Typ umowy: Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na poniższe stanowisko:
Asystent/ka Serwisu - Opiekun klienta
Miejsce pracy: Piaseczno

Podstawowy zakres obowiązków:

- Umawianie klientów na wizytę serwisową zgodnie z procedurą (kontakt telefoniczny, e-mailowy)
- Archiwizacja dokumentów i wykonywanie prac biurowych z zakresu administracji
- Obsługa klientów bezpośrednio w serwisie
- Tworzenie tabel i raportów na potrzeby działu

Oczekiwania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie mile widziane
- Wysoka kultura osobista
- Znajomość pakietu Office
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę
- Umiejętność pracy w zespole
- Dbanie o należyty wizerunek firmy

Oferujemy Ci:

- Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
- Niezbędne narzędzia do realizacji obowiązków
- Pewne zatrudnienie w miłej atmosferze
- Perspektywę rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. APLIKUJ NA STANOWISKO
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.