Asystent/ka ds. administracyjnych Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe „Mosty” Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K.

Nasza firma koncentruje się na terenie środkowej Polski i obejmuje prowadzenie inwestycji drogowo-mostowych, energetycznych oraz specjalistycznych konstrukcji inżynierskich.
Zrealizowaliśmy projekty kładek pieszo-rowerowych docenione w konkursach architektonicznych Miasta Stołecznego Warszawa oraz konstrukcyjnych im. Maksymiliana Wolffa. Możemy pochwalić się takimi realizacjami jak kładka Żerańska wraz z układem drogowym, kładka przez Narew w Pułtusku, dostosowanie mostu Łazienkowskiego do ruchu rowerowego.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

wsparcie administracyjne działu projektowego,
przygotowywanie pism, wniosków,
dostarczanie pism i dokumentacji do urzędów i instytucji,
kompletowanie i archiwizacja dokumentacji technicznej,
wsparcie podczas uzgadniania projektów w urzędach i z gestorami sieci,
wsparcie podczas uzyskiwania warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych.

W miarę rozwoju zawodowego samodzielne uzgadnianie dokumentacji w zakresie nabytych kompetencji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera będzie dodatkowym atutem),
- dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook),
- czynne prawo jazdy kat. B,
- samodzielność,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność w godz. 7-15,
- podstawowa znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin - powiększamy nasz stały zespół, praca „od zaraz”,
- pakiet socjalno – szkoleniowy,
- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole oraz wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie 03-228, ul. Marywilska 38/40 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.