Asystent/ka ds. Administracji Łomianki.

Typ umowy: Umowa o pracę

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Aktualnie do pracy na recepcji poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. Administracji Miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek, Łomianki k. Warszawy

Oferujemy:
umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu czasu pracy
premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
opiekę medyczną
grupowe ubezpieczenie na życie
dofinansowanie do urlopu
kartę MultiSport
dofinansowanie obiadów
owocowe piątki
dofinansowanie do nauki języka obcego
szkolenia branżowe
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
możliwość awansu

Opis stanowiska:

- Obsługa recepcji - odbieranie i przekazywanie telefonów, przyjmowanie gości, wysyłanie, odbieranie przesyłek kurierskich,
- Zapewnienie odpowiedniego przepływu dokumentów, w tym praca w programie Aurea – elektroniczny obieg dokumentów,
- Organizowanie podróży służbowych – rezerwacja hoteli, zamawianie biletów lotniczych itp.
- Segregowanie i archiwizacja dokumentów.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

- Wykształcenie min. średnie,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
- Znajomość pakietu Ms Office,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Rzetelność i inicjatywa,
- Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu – wyślij aplikację przy użyciu poniższego przycisku.
Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.