Asystent/-ka księgowej Warszawa.

Typ umowy: Zlecenie

Szczegóły oferty:

Well Group Accountig Services Sp. z o.o. Sp. K.

Firma WELL GROUP ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o. Sp.k. w związku z dynamicznym rozwojem  poszukuje do biura rachunkowego osoby operatywnej, nastawionej na współpracę na stanowisko asystenta księgowej.

Asystent/-ka księgowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego OPTIMA,
- Analiza stanu rozrachunków z kontrahentami,
- Udział w okresowych zamknięciach ksiąg,
- Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

Wymagania:

- Ukończone studia lub status studenta (mile widziane studia z zakresu rachunkowości i pokrewnych),
- Zdolności organizacyjne,
- Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

- Pracę w dużej, stabilnej i nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
- Pracę jednozmianową w godzinach 9-17 w systemie poniedziałek - piątek
- Pakiet medyczny po roku współpracy z firmą
- Bezpłatną sale fitness
- Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
- Rodzaj pracy: pełny etat