Asystent ds. handlowych Warszawa.

Typ umowy: Umowa o pracę

Szczegóły oferty:

Zatrudnimy: Asystenta ds. handlowych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych oraz ofert produktowych
- współpraca ze wszystkimi działami w celu maksymalizacji efektywności narzędzi (Dział Handlowy, Marketingu, Zaopatrzenia, Operacyjny, etc.)
- współpraca z Category Managerami w celu wyboru najefektywniejszych dla danego producenta/brandu narzędzi promocyjnych
- analiza raportów efektywności promocyjnych

Oczekujemy:

- podstawowej znajomości MS Excel
- wykształcenia wyższego / w trakcie stiudiów
- znajomości zasad stylistycznych i ortograficznych języka polskiego
- łatwości w pisaniu tekstów
- doskonałej organizacji pracy własnej oraz kreatywności
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- dotrzymywania terminów
- komunikatywności – współpraca międzydziałowa

Najlepszym kandydatom oferujemy:

- ulubione miejsce pracy
- atmosferę wsparcia i życzliwość
- wysokie standardy etyczne
- szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
- dobrą organizację pracy
- nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
- benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
- zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.